wyszukiwanie zaawansowane
» Aktualności

Aktualności


Kolejny wykonany projekt

07-07-2017Wyświetleń: 288
altTo kolejny projekt, jaki zrealizowaliśmy do naszego klienta. Tym razem pracowaliśmy na arenie międzynarodowej.
 
Projekt, który wykonaliśmy dla naszego klienta, firmy Vreespol, to efekt międzynarodowej współpracy. Nasz kontrahent zajmuje się usługami rolniczymi świadczonymi dla gospodarstw z Polski, Niemiec i Holandii.
Przeczytaj całość

Kasy online gotowe na rok 2018 dostępne od ręki

05-03-2017Wyświetleń: 172
altKasa z certyfikatem ONLINE READY, gwarantującym techniczną modernizację do wersji obowiązującej od roku 2018. 
Kupując teraz urządzenie fiskalne, otrzymujesz zapewnienie dostosowania jego funkcjonalności do nowych wymogów w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie.
 
Przeczytaj całość

WYKONANIE INSTALACJI W APTECE "WERONIKA"

23-12-2016Wyświetleń: 309
altMiło nam poinformować, że uczestniczyliśmy w realizacji projektu wykonania instalacji teleinformatycznej dla nowo  otwartej apteki "WERONIKA".

W ramach projektu wykonaliśmy:
              wykonanie instalacji teleinformatycznej 
              montaż szafy RACK wraz wyposażeniem i konfiguracją
Przeczytaj całość

Fakturowanie online z Subiektem 123

07-11-2016Wyświetleń: 242
altNowy program w ofercie Insertu. Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma – w miarę rozwoju biznesu – może dowolnie rozbudowywać. Do 31 stycznia 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.
Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system do wystawiania faktur i paragonów. Oferuje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.
Przeczytaj całość

Grant przygotowany do działalności

27-10-2016Wyświetleń: 393
altTo kolejna nasza firmowa chluba. Zadanie, jakiego się podjęliśmy, było bardzo skomplikowane. Było nie tylko obarczone presją czasu, ale również trudnością realizacji oraz koniecznością wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym funkcjonowanie sklepu wielkopowierzchniowego przebiega bez żadnych zastrzeżeń.
Przeczytaj całość

Podpis elektroniczny w 24 godziny

27-09-2016Wyświetleń: 173

alt
Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych nabyciem podpisu elektronicznego w ciągu 24 godzin.

U nas możecie Państwo zakupić zestawy do podpisu elektronicznego, odnowić istniejący certyfikat lub potwierdzić tożsamość.

Przeczytaj całość

Wykonanie instalacji w firmie "Hak Sp. z o.o."

01-08-2016Wyświetleń: 299
altMiło nam poinformować, że uczestniczyliśmy w realizacji projektu wykonania instalacji teleinformatycznej dla nowych biur w firmie. 

W ramach projektu wykonaliśmy:
  • teleinformatyczny  dostępem do internetu przewodowego i WIFI
  • montaż szafy RACK wraz z przeniesieniem i uruchomieniem dotychczasowej instalacji i urządzeń 
  • Uruchomienie centrali telefonicznej VOIP 
Przeczytaj całość

Złoty partner ELZAB

22-04-2016Wyświetleń: 264
altMiło jest nam poinformować, iż Nasza Firma uzyskała tytuł „Złotego Partnera Elzab” Świadczy to zarówno o zaangażowaniu w sprzedaż ale także o wysokim poziomie świadczonych usług przez nasz Serwis. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat oferowanych rozwiązań z rynku urządzeń fiskalnych.

 

TERMINALE PŁATNICZE

14-04-2016Wyświetleń: 292
Terminal ingenico ICT 220 z zewnętrznym PIN padem IPP220 obsługującym zarówno standardowe karty zbliżeniowe jak również płatności mobilne, łączność INTERNET lub GPRS.alt


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą terminali płatniczych.
Przeczytaj całość

POSNET TEMO HS BILETERKA

23-03-2016Wyświetleń: 247

Temo HS bileterka to innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach oparte na specjalizowanej wersji drukarki fiskalnej. Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej.

Sprzedaż biletu może odbywać się np. za pomocą typowego smartfona (który często jest narzędziem pracy kierowcy) lub za pomocą tabletu, na którym zainstalowana jest aplikacja do sprzedaży biletów. Aplikacja sprzedażowa może być dowolnie rozwijana dzięki czemu dostępna jest np. funkcja sprzedaży biletów miesięcznych w autobusach.

Przeczytaj całość

Nowość: Kodeks pracy

08-02-2016Wyświetleń: 238
altOd dziś w sprzedaży nowa, zaktualizowana wersja Kodeksu pracy w formie elektronicznej. Tylko do końca lutego promocyjna cena (25% taniej) dla użytkowników, którzy kupią lub już posiadają aktywny abonament do Gratyfikanta.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl //\\ Wykonanie: alfidesign.eu