wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Darmowe terminale kart płatniczych

Darmowe terminale kart płatniczych

Data dodania: 28-02-2020 Do kas ELZAB ONLINE można podłączyć PIN Pady różnych agentów rozliczeniowych, można wymieniać w trakcie użytkowania PIN Pad jednego agenta rozliczeniowego na PIN Pad innego agenta rozliczeniowego. Z kolei PIN Pad do kas można łatwo przenieść z jednej kasy do drugiej np. z kasy głównej do kasy rezerwowej. Rozwiązania zintegrowane w jednej obudowie nie oferują również tak elastycznych warunków umów i rozliczania, jak podane poniżej na przykładzie firmy Paytel.
alt


Obecnie prowadzenie biznesu bez terminala kart płatniczych rzadko kiedy spełnia oczekiwania Klientów. Brak możliwości płatności kartą może znacząco wpłynąć na zachowania zakupowe Klientów – wielu z nich może nie skorzystać z usług lub zakupu produktów, co wiąże się ze spadkiem przychodów. Zatem każdy przedsiębiorca, który jeszcze nie korzysta z terminala lub PIN Pada w swoim sklepie powinien rozważyć jego posiadanie.

Kasy fiskalne ELZAB współpracują zarówno z terminalami jak i PIN Padami, więc uruchomienie płatności bezgotówkowych staje się jeszcze prostsze i możliwe w każdym biznesie, zarówno stacjonarnym jak i mobilnym.

Poniżej przedstawiamy rozwiązanie jakim jest połączenie kas ELZAB ONLINE z PIN Padem PayTel (kasy ELZAB K10, Mini, Mini LT oraz Jota). Dzięki połączeniu jednym kablem USB z PIN Padem zyskują one możliwość płatności bezgotówkowych. To bardzo wygodne rozwiązanie, w korzystnej cenie.

 

Warte podkreślenia

 • podłączenie PIN Pada do kasy ONLINE za pomocą jednego kabla USB
 • PIN Pad na stałe blisko klienta
 • szybkie i proste płatności bezgotówkowe
 • PIN Pad za 0 zł przez pierwszy rok użytkowania (korzystając z programu Polska Bezgotówkowa)*
 • automatyczne przesyłanie kwoty na PIN Pad (eliminacja pomyłek przy przepisywaniu kwoty transakcji)
 • pełna elastyczność łączności kas ELZAB ONLINE z serwerami rozliczeniowymi VISA/Mastercard

*Po zakończeniu programu miesięczne koszty używania PIN Pada do kas ONLINE są nawet dwa razy niższe niż osobnego terminala i PIN Pada, jeżeli klient wybierze opcję na czas nieokreślony. PIN Pad PayTel do kas ONLINE kosztuje już od 16 zł miesięcznie, bez minimalnej prowizji w wysokości 30 zł.


Do kas ELZAB ONLINE można podłączyć PIN Pady różnych agentów rozliczeniowych, można wymieniać w trakcie użytkowania PIN Pad jednego agenta rozliczeniowego na PIN Pad innego agenta rozliczeniowego. Z kolei PIN Pad do kas można łatwo przenieść z jednej kasy do drugiej np. z kasy głównej do kasy rezerwowej. Rozwiązania zintegrowane w jednej obudowie nie oferują również tak elastycznych warunków umów i rozliczania, jak podane poniżej na przykładzie firmy Paytel.

PIN Pad do kas jest udostępniany na różnych typach umów np.:

 
 • Umowa sezonowa (na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia) dla np. sprzedaży lodów nad morzem.
 • Umowa na czas nieokreślony dla klientów rozpoczynających dopiero działalność i ceniących możliwość wycofania się z umowy w każdym czasie.
 • Umowa na czas określony od 12 miesięcy (dla klientów Polski Bezgotówkowej wynajmujących terminal na próbę) do 48 miesięcy (dla klientów o stabilnym biznesie).


PIN Pad jest dostarczany w różnych typach rozliczanych prowizji:
 
 • Tylko prowizja od transakcji np.: 0,67% od obrotu dla klientów z dużą ilością drobnych transakcji.
 • Z prowizją i opłatą transakcyjną np.: 0,48% + opłata transakcyjna w wysokości 0,05 zł dla klientów z wysokim średnim koszykiem.
 • Z wyliczana tylko marżą agenta rozliczeniowego np. 0,49% dla klientów ceniących sobie niskie koszty.
Umów się na spotkanie i podłączenie terminala 91 4143852 wew. 3 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl