wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Instalacje sieci LAN

Instalacje sieci LAN


Sieci przewodowe i bezprzewodowe

Jako firma zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem instalacji sieci strukturalnych miedzianych i światłowodowych w budynkach zarówno przemysłowych, jak i w małych firmach, obiektach użyteczności publicznej, czy innych budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych na użytek prywatny. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie, a co za tym idzie proponujemy jedynie rozwiązania sprawdzone, dobrze funkcjonujące, które posiadają wszystkie aktualne certyfikaty, a Klient może na nich polegać i cieszyć się z ich użyteczności na co dzień.
 

Najważniejsze instalacje

Warto wiedzieć, że do najbardziej popularnych, a zarazem najistotniejszych instalacji teleinformatycznych należą: sieci bezprzewodowe WiFi, sieci oraz przyłącza telefoniczne, sieci strukturalne światłowodowe czy sieci strukturalne miedziane cat. 5, 6, 7.
 

Konserwacja podstawą długiego, bezproblemowego działania

Oprócz samego montażu instalacji dbamy także o konserwację i regularne przeglądy instalacji strukturalnych, które już istnieją w danym budynku. Wszystko po to, aby Klient mógł czuć się bezpiecznie, a praca jego i jego pracowników przebiegała bez najmniejszych problemów, zgodnie ze wszystkimi standardami.
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl