wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności2 » Pizzeria Colorado - wdrożenie oprogramowania gastronomicznego.

Pizzeria Colorado - wdrożenie oprogramowania gastronomicznego.

Data dodania: 09-04-2019 Kolejne wdrożenie systemu sprzedaży dla gastronomi tym razem w restauracji COLORADO w Krajniku Dolnym.

alt

 

Kolejne wdrożenie systemu sprzedaży dla gastronomi tym razem w restauracji COLORADO w Krajniku Dolnym.

W ramach wdrożenia wykonaliśmy:
              - wdrożenie oprogramowania SOGA - oprogramowanie dla gastronomi

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.
Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak:

  • obsługa rachunków,
  • zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur,

system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji programu, zarządzający systemem może go w dowolny sposób konfigurować, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budując wygodne menu.

              - SOGA web - obsłga zamówień internetowych
Zamówienia są obsługiwane bezpośrednio z programu SOGA, tak wię nie potrzebujesz dwóch różnych systemów. Wybór w programie, które dania mają być dostępne na stronie, obsługa płatności internetowych, kalkulacja kosztów dostawy z uwzględnieniem odległości od lokalu, obsługa kuponów rabatowych. Zamówienia internetowe na TWOJEJ własnej stronie. Teraz już TAK

              - SOGA - Moduł dostawy telefonicznej
Funkcjonalność niezbędna w dla każdego lokalu prowadzącego sprzedaż z dowozem do Klienta. Pozwala na sprawne przyjęcie oraz realizację zamówień telefonicznych. Standardowo moduł wyposażony jest również w funkcję identyfikacji stałych Klientów. Po przypisaniu numeru dzwoniącego do danych osoby zamawiającej, przy kolejnym zamówieniu Klient jest już automatycznie identyfikowany bez konieczności wprowadzania danych adresowych. Obsługa NIE wymaga zakupu kosztownych central telefonicznych. Wystarczy jedynie telefon z systemem Android.

              dostarczenie odpowiedniego sprzętu IT 
              dostarczenie urządzeń fiskalnych 

alt

alt

alt


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl