wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Telefonia internetowa VoIP

Telefonia internetowa VoIP


Telefonia VoIP to idealne rozwiązanie dla biznesu. Nowoczesna platforma, jaką posiada JP Komputer Serwis zapewni Twojej firmie wiele korzyści: znaczną redukcję kosztów związanych z połączeniami i obsługą techniczną systemu, darmowe rozmowy w ramach sieci, niskie koszty połączeń z klientami i partnerami biznesowymi, bieżący dostęp do bilingu, wysoką jakość połączeń.

Posiadamy wiele innowacyjnych usług takich jak: wirtualna centrala, wirtualny fax, połączenia konferencyjne, przekierowywanie połączeń, zapowiedzi głosowe, IVR, nagrywanie rozmów, kolejkowanie połączeń, CRM, Dialer, API itd.

 

JP Komputer Serwis to operator telefonii internetowej VoIP. Technologia VoIP (ang. voice over internet protocol) jest cyfrową technologią, która umożliwia przesyłanie głosu za pomocą Internetu.

W JP Komputer Serwis możesz posiadać numery polskie i zagraniczne
Wszystkie połączenia w ramach sieci JP Komputer Serwis są bezpłatne, a rozmowy z innymi operatorami dużo tańsze niż w tradycyjnej telefonii stacjonarnej.

Sieć JP Komputer Serwis można również wykorzystać w warunkach domowych, dzięki czemu znacznie obniżysz wydatki na rozmowy telefoniczne i utrzymanie numeru.

Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje nowych usług i ich konfiguracji. Chętnie dostosujemy nasz system do potrzeb Twojego biznesu. Powiedz nam o swoich potrzebach a my je zrealizujemy. 

 

Zachowaj swój numer!
 

Rozumiemy, że nie chcesz zmieniać swojego dotychczasowego numeru – to nie jest dla nas problem! Pomożemy Ci przenieść go do naszej sieci. A jeśli chcesz otrzymać całkiem nowy, to wybierzesz sobie numer z sieci JP Komputer Serwis!


Nie przejmuj się dłużej wysokimi rachunkami, sprawdź nas!

 Cennik połączeń do Polski

 

Stacjonarne i komórkowe
  netto / min brutto / min
Stacjonarne 0,07 zł 0,09 zł
Komórkowe 0,11 zł 0,14 zł

 
Ceny dotyczą połączeń z prezentacją numerem z obszaru EOG. W przypadku połączeń z prezentację numerem spoza EOG połączenie za minutę kosztuje 5 x stawkę podstawową. Sytuacja zwiększonej ceny może mieć zastosowanie np gdy ktoś zadzwoni na Twój numer VoIP spoza obszaru EOG a Ty przekierujesz go na Polska komórkę lub gdy posiadasz u nas numer zagraniczny spoza EOG i dzwonisz do obszaru EOG. W panelu zarządzania można ustawić aby system zamieniał numer dzwoniącego aby nie naliczyły się większe opłaty za połączenie. W przypadku gdy masz u nas Polski numer i dzwonisz do Polski stawki zawsze będą jak w powyższej tabelce (nie powiększone).

Specjalnie dla firm, które wykonują bardzo dużo połączeń jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny na połączenia stacjonarne i komórkowe oraz zaproponować specjalne rabaty na nasze usługi! Dodatkowe bezpłatne funkcje 

 

Biling online Poczta głosowa Transfer połączeń
Przekierowanie połączeń Blokowanie kierunków Prezentacja numerów
Książka telefoniczna Faktury VAT Zarządzanie użytkownikami
Intuicyjny panel zarządzania Statystyki połączeń Program lojalnościowy
 


Zachowaj swój numer!

 

Rozumiemy, że nie chcesz zmieniać swojego dotychczasowego numeru – to nie jest dla nas problem! Pomożemy Ci przenieść go do naszej sieci. A jeśli chcesz otrzymać całkiem nowy, to wybierzesz sobie numer z sieci JP Komputer Serwis!

 

Nie przejmuj się dłużej wysokimi rachunkami, sprawdź nas!
 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl